Donate

Zdravím Vás milí čitatelia, ľudia s dobrým srdcom

Moje meno je Marek, mám 26, milujem rýchlu jazdu, hry, zaujíma ma neprebádaný svet a všetky tie Sci-Fi okolo …

Tento blog bude taká moja úschovna všetkého čo ma napadne, všetkeho toho, o čo by som sa rád s Vami podeli. Všetkého zaujímavého na čo som narazil na internete.
Môžete tu nájsť napríklad tipy na výlet, recenzie, recepty, inšpirácie, zaujímavosti, návody … napríklad ako si zlepšiť zisk vo firme alebo ako sa stať správnym manážerom, čoho sa vyvarovať a tak ďalej. Verím že tu nájdete niečo zaujímavé !

Rád by som sa v živote dostal do stavu, že nebudem závislí na tom pracovať v nejakej spoločnosti ( do toho nerátam prípadnú Vlastnú spoločnosť ) a rád by som sa venoval rodine, koníčkom a veciam ktoré má zaujímajú. Som človekom čo sa snaží každému pomôcť a poradiť ak mám / viem ako. Preto vlastne vznikol aj tento blog, aby som sa podelil o riešenia, so zážitkami alebo so zaujímavosťami ktoré som objavil na internete. Na to aby som Vám mohol prinášať toho viac a viac aj počas dňa by som musel opustiť zamestnanie aby som sa mohol venovať čisto len tomuto projektu. Viem si predstaviť situáciu, že by sa tento projekt rozšíril o pridávanie článkov každý deň, v aktuálnej situácií som schopný pridávať článok cca každý pondelok ( preto prosím ak sledujete tento blog, nezanevrite na tento blog a prosím, skúste sa vrátiť o týždeň. Ak by ste ma radi v tomto podporili, môžete podporiť jednoduchým kliknutím na tlačítko donate, vypíšete sumu a potvrdíte.Funguje to ak mate účet paypal.

Donate
Ak by ste radi podporili a nemáte paypal môžete ma kontaktovať a dohodneme si iný spôsob.

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa

Poteší má akákoľvek hodnota, sám sa snažím podporovať ľudí a verím že aj medzi Vami sa najde niekto s charakterom 🙂

Donate - Blog.kupsima.sk

Prípadne môžete pomôcť zdieľaním tohto blogu či už na sociálnych sieťach siete, Vaších blogoch alebo na Vaších web stránkach.

Blog o všetkom ! Kupsima.sk | Googie.sk

Ďakujem Vám pekne

Marek

Technológie, výpočtová technika, hry, vesmír á rýchla jazda... to sú veci ktoré má asi bavia najviac
Marek