Užitočné stránky a nástroje pre hráča League of Legends

League of Legends

Najobľúbenejšia multiplayerová online hra na svete, League of Legends, ktorá bola uznaná ako medzinárodný šport v ktorom sa konajú aj oficiálne majstrovstvá sveta sa teší veľmi veľkej obľube. Ak taktiež patríte k nadšencom, hráčom a chceli by ste si trochu pomôcť (legálne) 🙂 tu Vám prinášam zopár tipov na stránky ktoré zobrazujú rôzne štatistiky o Vás, o vašom súperovi a hlavne cenné informácie o vašom hrdinovi alebo protihráčovi.

League of legends - Nastroje a stranky pre hracov League of Legends

 

LoLCounter.com

Web lolcounter je asi najznámejší web, kde môžete zistiť informácie čo si máte zobrať ako counterpick (proti výber), aby sa Vám hralo ľahšie na Vašej linke proti protihráčovi.
Napr. Counterpick na Kalistu je Ashe. Sú tam aj tipy ako konkrétne countrujete protihráča.
www.lolcounter.com

Championcounter.com

Princípom rovnaký web ako lolcounter, avšak mám pocit, že je častejšie aktualizovaný, nájdete tu napríklad counterpick na jhina, ktorý sa zatiaľ na lolcounter nenachádza.
www.championcounter.com

LoLCounterPicks.com

Ďalšia stránka na counterpicky, jednoduchý dizajn, taktiež obsahuje counterpick na Jhina.
http://www.lolcounterpicks.com/champions

LoLKing.net 3D Models

Výborná stránka, kde si môžete prezrieť úplne všetky skiny/vzhľady ktoré boli vytvorené pre League of Legends,
navyše si môžete pozrieť rôzne animácie ako napríklad, keď váš hrdina zomrie, teleport na základňu atď.
http://www.lolking.net/models

OP.GG – Štatistiky

Web ktorý ponúka rôzne informácie o Vaších odohraných zápasoch, MMR, Hrdinoch, tak isto informácie o zápase ( ak dotyčná osoba je v prebiehajúcej hre ), takisto si môžete pozrieť dotyčnej osoby talenty, masteries a omnoho viac.
http://www.op.gg/

Elophant.com

Web elophant, ponúka prehľad o summonerovi ( vyvolávačovi 😀 ), štatistiky pre championa, rolu, tier, ale špecialita Elophantu je, že po nainštalovaní ich klienta Vám spočíta skiny, spraví prehľad a vypočíta hodnotu vášho účtu.
http://www.elophant.com/

LoLNexus

Zobrazuje aktuálne informácie o hráčoch v hre, ako ich rank, aký majú build, talenty aké majú KDA, koľko majú výhier / prehier a ešte Vám navrhne build na Vášho championa.
http://www.lolnexus.com/

LoLSkill.net

Hlavné prednosti tejto stránky je svetový rebríček najlepších hráčov za konkrétnych hrdinov. Prípadne keď si vyhľadáte konkrétnu osobu, vidíte ako si s ktorým hrdinom stojí voči svetovému rebríčku.
http://www.lolskill.net/

MOBAFIRE.com

Web zameraný na rôzne hry avšak je to hlavne web, kde si pre Vášho hrdinu môžete pozrieť návody, buildy aby ste zahrali čo najlepšie a aby ste správne vyberali itemy a spelly..
http://www.mobafire.com/

BRONZE 5.eu

Web zameraný na čerstvé informácie z prostredia League of Legends, PBE a po česky !
http://bronze5.eu/

Podobne ako stránka Bronze 5, tak aj Tryhard je multi herný portál, ale taktiež tam nájdete rôzne novinky z prostredia League of Legends ( taktiež po česky ).
http://tryhard.cz/

Nástroje:

The Curse Voice

Nástroj na komunikáciu v tíme, obsahuje overlay do hry, takže všetko môžete ovládať priamo z hry ako napr. umlčanie mikrofónu, nadstavenie hlasitosti a pod.
Program samotný funguje podobne ako Teamspeak, avšak tu si môžete vytvoriť vlastnú miestnosť a je Vám automaticky vygenerovný odkaz na reláciu ktorú môžete jednoducho zdielať s Vašími priateľmi alebo proste s hocikým 🙂 … každý kto má odkaz na reláciu, sa môže prihlásiť a komunikovať.
Stiahnpť si môžete tu: http://beta.cursevoice.com/

Open Broadcaster Software

Aplikácia, ktorá premení Váš počítač na vysielaciu stanicu, stačí Vám mikrofón, web kamera a môžete začať nahrávať Vaše relácie
https://obsproject.com/download

Ak by ste chceli vysielať online, môžete využívať služby stránok www.twitch.tv.
Návod ako nadstaviť OBS ( Open Broadcaster Software ) – Open Broadcaster Software – Twitch

League of Legends – Replays

Automatické nahrávanie každého Vášho zápasu na disk v minimálnej veľkosti? (3-4 MB za zápas) áno, to je lolreplay, po zaregistrovaní si vaše záznamy môžete uložiť na ich servery a dať k zdieľaniu.
Takisto si môžete pozrieť záznamy od ostatných hráčov. Avšak ja osobne som dostával viac krát bugsplat priamo v hre. Ak vyskúšate podeľte sa o skúsenosti.
http://www.leaguereplays.com/

Screen recorder – Ezvid

Nástroj vďaka ktorému môžete nahrávať dianie na Vašej obrazovke, či už niečo vo Windowsoch alebo priamo z hry 😉
http://www.ezvid.com/

Dúfam že Vám to pomôže k šplhaniu sa ligou legiend na čo najlepšie umiestnenie, budem veľmi rád ak zanecháte komentár s vašími skúsenostami.

Marek

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.